Strona używa plików cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 

 AquaRD

Firma AquaRD - nasz Partner - zorganizował w dniach 18-19 maja 2023 V FORUM TELEMETRII o praktycznych aspektach wdrożenia systemu nadzoru sieci wodociągów i kanalizacji na przykładzie MPWiK Rzeszowa. My również tam byliśmy. Dziękujemy za ciekawe rozmowy i owocne spotkania!

Tegoroczna konferencja była poświęcona prezentacji praktycznych aspektów realizacji kompleksowego projektu „Budowa i wdrożenie komputerowego systemu nadzoru nad siecią wodociągową i siecią kanalizacji sanitarnej miasta Rzeszowa” zrealizowanego na zlecenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rzeszowie.

 

Wspólnie z naszymi partnerami, bazując na konkretnych przypadkach, zaprezentowano wyniki projektu, pokazując na wdrożonym systemie efekty synergii działania kompleksowych rozwiązań zarówno w zakresie opomiarowania sieci, pomiarów jakościowych, jak i systemów SCADA, GIS oraz modeli matematycznych.

 

Firmę TEL-STER reprezentował członek Zarządu Michał Stojek, którego wykład odbył się 18 maja o godz. 17:15. 

Dziękujemy za uczestnictwo!

 

źródło: forumtelemetrii.pl

 

V Forum Telemetrii V Forum Telemetrii
V Forum Telemetrii V Forum Telemetrii
V Forum Telemetrii V Forum Telemetrii