Strona używa plików cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 

TelNOMpl logo Zapraszamy do korzystania z usługi TelNOM.pl ułatwiającej tworzenie oraz zarządzanie plikami nominacji (wysyłanymi nawet wielokrotnie w ciągu dnia) do OGP GAZ-SYSTEM. Trwa PROMOCJA! 

 Prezentacja TelNOM.plPrezentacja TelNOM.pl firmy TEL-STER Sp. z o.o. 

Jako firma świadcząca usługi dostawy gazu ziemnego w Polsce najprawdopodobniej spotkali się Państwo z potrzebą składania nominacji. Optymalne zarządzanie procesem nominacji może przynieść wymierne korzyści ekonomiczne związane z kosztami realizacji usługi przesyłowej. Szczególnie istotna jest możliwość przygotowania szybkiej korekty nominacji w formie renominacji przesyłanej do OGP GAZ-SYSTEM, przy pełnej kontroli całego procesu z uwzględnieniem historii działań. Mając na uwadze przywołane problemy, firma TEL-STER wprowadziła do oferty usługę TelNOM.pl, która pozwala na znaczne usprawnienie procesu zarządzania usługa przesyłową, w szczególności procesem nominacji/renominacji. Usługa TelNOM.pl jest adresowana do dostawców gazu ziemnego, którzy poszukują narzędzi pozwalających na bardziej efektywne zarządzanie usługa przesyłowa realizowana przez OGP GAZ-SYSTEM. Więcej szczegółów mogą Państwo znaleźć na stronie TelNOM.pl. Jeżeli są Państwo zainteresowani wygodnym i szybkim sposobem na tworzenie nominacji/renominacji prosimy o kontakt w celu otrzymania dostępu do serwisu (login i hasło). Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami zamieszczonymi w sekcji Cennik.