Strona używa plików cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 

Prezentacja firmyPrezentacja firmy TEL-STER Sp. z o.o.

Firma TEL-STER Sp. z o.o. działa na rynku oprogramowania SCADA już 15 lat. Zebrane doświadczenia w trakcie przygotowywania kolejnych wersji oprogramowania TELAS, a następnie TelWin SCADA umożliwiają tworzenie rozwiązań coraz lepiej dopasowanych do oczekiwań klientów, wspierając podnoszenie efektywności procesów w przemyśle poprzez dostarczanie nowoczesnych technologii w obszarach automatyki przemysłowej i gazownictwa. Dysponujemy zespołem specjalistów, którzy w zakresie tworzenia oprogramowania i jego wdrażania na obiektach nie mają sobie równych. Zapewniamy wysokiej jakości usługi serwisowe, także całodobowe oraz specjalistyczne szkolenia. Firma TEL-STER jest wyłącznym właścicielem praw do oprogramowania:
TelWin SCADA | System SCADA | Wizualizacja & Procesy przemysłowe

Czytaj więcej...

TelCOMM | TEL-STER | protokół PS4 | Systemy SCADA | Automatyka | Procesy przemysloweOprogramowanie AS4
TelCOMM w wersji 2.0 z obsługą wzorca komunikacji Two-way/Push-Pull jest już dostępne!
 W skład wersji wchodzi również plugin do pobierania danych pomiarowych i zagregowanych z GAZ-SYSTEM...


TelCOMM-wymiana dokumentów B2B za pomocą protokołu AS4 | TEL-STER Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

TelNOTE 4.0 | TEL-STER Zp. z o.o.

Jest już dostępna nowa wersja oprogramowania TelNOTE 4.0 oparta o architekturę MVC, zapewniająca kompatybilność na zróżnicowanych platformach i przeglądarkach.
TelNOTE 4.0 | TEL-STER Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

TargiPracy1

Dziękujemy studentom, którzy odwiedzili nas na Targach Pracy Politechniki Poznańskiej. Poszukujemy Administratora Systemów SCADA, Testera oprogramowania, Informatyka - pracownika wsparcia IT, wdrożeniowca systemów SCADA, Programisty C++, Programisty C# i Programisty MVC.

 

Czytaj więcej...

uwaga praca

Poszukujemy Administratora
Systemów Scada.

Oferujemy pracę przy ciekawych projektach umożliwiającą zdobywanie nowych umiejętności!

 

Czytaj więcej...

TelCOMM | TEL-STER | protokół AS4 | AS4 | B2B| Edigas | EDIG@S | Systemy SCADA | Automatyka | Procesy przemyslowe

Firma TEL-STER przygotowała dla Państwa nowe oprogramowanie TelCOMM. Oprogramowanie TelCOMM jest narzędziem umożliwiającym wymianę dokumentów typu B2B za pomocą protokołu AS4, którego wdrożenie na rynku kontrahentów gazu wynika z Rozporządzenia Komisji Europejskiej (UE) 2015/703 z dnia 30 kwietnia 2015 ustanawiającego kodeks sieci czyli zasady interoperacyjności i wymiany danych. 

Czytaj więcej...

TEL STER Sp. z o.o. | Nowa siedziba firmy w Suchym Lesie ul. Stefańskiego 23Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy prace przy budowie własnego budynku biurowego. Z dniem 27.11.2015 zapraszamy do nowej siedziby firmy TEL-STER, mieszczącej się w Suchym Lesie, przy ul. Stefańskiego 23. Jest to również nasz aktualny adres.

Czytaj więcej...

Microsoft SAM

 

26 sierpnia 2015 otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający legalność wykorzystywanego oprogramowania Microsoft SAM (Software Asset Management) wystawiony przez Dyrektora ds. Ochrony Wartości Intelektualnej Microsoft sp. z o.o. 

Czytaj więcej...

Certyfikat ISO 27001:2007 Spółki TEL-STERW trosce o bezpieczeństwo naszych klientów Zarząd Spółki TEl-STER podjął decyzję o wdrożeniu w firmie standardu ISO/IEC 27001. W dniu 4 sierpnia 2015r., po odpowiednich przygotowaniach i szkoleniach, przeprowadzony został po raz drugi przez DEKRA Certification GmbH audit i uzyskaliśmy Certyfikat zgodności z normą ISO/IEC 27001:2013 standaryzującą Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. W ten sposób dołączyliśmy do grona 200 polskich firm legitymujących się najwyższym poziomem zarządzania informacją.

Czytaj więcej...

Certyfikat ISO 9001:2008 Spółki TEL-STER Niezwykle miło nam Państwa powiadomić, że firma TEL-STER Sp. z o.o. po raz kolejny uzyskała pozytywną opinię po przeprowadzonym audicie certyfikacyjnym w odniesieniu do normy ISO 9001:2008.  Aktualny certyfikat otrzymaliśmy w dniu 20 maja 2015 i jest ważny do 19 maja 2018r.

Czytaj więcej...

Złoty Medal AUTOMATICON 2014 dla firmy TEL-STER za System TelWin IDSgold award automaticon 2014 revers tel-ster25 marca 2014r. firma TEL-STER zdobyła Złoty Medal  za system TelWin IDS na jubileuszowych XX Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2014w Warszawie.

Po raz kolejny zostało docenione nasze 10-letnie doświadczenie w tworzeniu systemu SCADA oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w automatyce i pomiarach. Dziękujemy Kapitule Konkursu za przyznanie nam tak wysokiego wyróżnienia i zapraszamy do zapoznania się z Systemem TelWin IDS.

10 lat firmy TEL-STER Sp. z o.o.

Miło nam Państwa poinformować, iż 6 października 2013r. firma TEL-STER obchodziła jubileusz 10-lecia działalności! 

Dziękujemy wszystkim Kontrahentom, Integratorom, Firmom Współpracującym za korzystanie z naszych produktów oraz okazane zaufanie i życzliwość. Przez ten czas zdobyliśmy również wspaniałe grono wykwalifikowanych pracowników, którym dziękujemy za rzetelną, wykonywaną z pasją pracę.

Witamy na naszej stronie www.tel-ster.pl w całkiem nowej odsłonie i zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy TEL-STER sp. z o.o.

Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg ISO 9001 oraz ISO 27001 zobowiązuje nasze przedsiębiorstwo do realizacji wysokiej jakości usług i bezpiecznych procesów w zakresie projektowania, produkcji, integracji, wdrażania oraz serwisu oprogramowania oraz systemów informatycznych, jak również stanowi środek do ciągłego doskonalenia i rozwoju przedsiębiorstwa, a także do umocnienia naszej pozycji na rynku.

Dążymy do wzrostu konkurencyjności działalności naszej firmy poprzez doskonalenie naszej oferty w zakresie serwisu oraz wsparcia technicznego. Podwyższamy standard pracy w przedsiębiorstwie poprzez rozwój infrastruktury, nowoczesnych zabezpieczeń oraz wyposażenia stanowisk pracy.

Doskonalenie efektywności, niezawodności i bezpieczeństwa procesów realizowanych przez nasze przedsiębiorstwo dokonywane jest poprzez zatrudnianie kadry o odpowiednich kwalifikacjach i podwyższanie umiejętności w ramach nieustannie rozwijanego systemu doskonalenia zawodowego i specjalistycznych szkoleń.

Certyfikat ISO 9001-2008 firmy TEL-STER Sp. z o.o. Certyfikat ISO 27001-2007 firmy TEL-STER Sp. z o.o.

Pragniemy spełniać wymagania naszych klientów poprzez precyzyjną i terminową realizację zamówień w zgodzie z wymaganiami prawnymi zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo przetwarzanych informacji.

Wdrożenie i ciągłe doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji jest elementem strategii stałego rozwoju przedsiębiorstwa, oraz czynnikiem zwiększającym naszą wiarygodność i konkurencyjność.

złoty medal MTP | TelWin SCADA | TEL-STER |  Automatyka | Procesy przemysloweRok 2009 - podczas Międzynarodowych Targów Robotyki, Automatyki i Aparatury Kontrolno-Pomiarowej AUTOMA 2009 nasz produkt - TelWin SCADA x64 - został wyróżniony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Świadectwo ochronne znaku towarowego TelWin SCADA firmy TEL-STER Sp. z o.o. - kliknij aby powiększyćŚwiadectwo ochronne wydane przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej firmie TEl-STER Sp. z o.o. Poznań na znak towarowy TelWin SCADA®.