Strona używa plików cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 

uwaga praca

Poszukujemy Administratora
Systemów Scada.

Oferujemy pracę przy ciekawych projektach umożliwiającą zdobywanie nowych umiejętności!

 

Czytaj więcej...

TelWin SCADA TEL-STER | Systemy SCADA | Automatyka | Procesy przemyslowe

14 października 2016r. została opublikowana najnowsza wersja systemu TelWin SCADA 6.04.0, w której proponujemy Państwu całkowicie nowatorskie i bezkosztowe podejście do korzystania z map będących tłem dla schematów. Zapraszamy do zapoznania się z wprowadzonymi zmianami w funkcjonowaniu systemu oraz pobrania najnowszej wersji w sekcji Produkty -> TelWin SCADA.  

Czytaj więcej...

TelWin SCADA TEL-STER | Systemy SCADA | Automatyka | Procesy przemyslowe

21 marca 2016r. została opublikowana najnowsza wersja systemu TelWin SCADA 6.03.0. Zapraszamy do zapoznania się z wprowadzonymi zmianami w funkcjonowaniu systemu oraz pobrania najnowszej wersji w sekcji Produkty -> TelWin SCADA.  

Czytaj więcej...

TEL STER Sp. z o.o. | Nowa siedziba firmy w Suchym Lesie ul. Stefańskiego 23Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy prace przy budowie własnego budynku biurowego. Z dniem 27.11.2015 zapraszamy do nowej siedziby firmy TEL-STER, mieszczącej się w Suchym Lesie, przy ul. Stefańskiego 23. Jest to również nasz aktualny adres.

Czytaj więcej...

TEL-STER-11lat

13 września 2014r. pracownicy firmy TEL-STER bawili się na imprezie integracyjnej OffRoad. Spotkaliśmy się w Brodowie k. Środy Wlkp. Każdy miał okazję pojeździć samochodem terenowym na specjalnie przygotowanym do tego torze, wykonując powierzone zadania i ćwicząc jazdę w terenie. Wygrała drużyna Przemka, Michała i Bartka. Gratulujemy! 

W ten niecodzienny sposób świętowaliśmy kolejny, 11 rok działania naszej firmy. Dziękujemy Wam, Drodzy Pracownicy, za zaangażowanie i pasję, z jaką wykonujecie swoją codzienną pracę, zaś naszym Klientom składamy podziękowania za owocną, często wieloletnią, współpracę.

Czytaj więcej...

TelWin IDS | TEL-STER | Systemy SCADA | Automatyka | Procesy przemysloweWieloletnie doświadczenia firmy TEL-STER w obszarze systemów SCADA zaowocowały wprowadzeniem do oferty Zintegrowanego Systemu Dyspozytorskiego TelWin IDS, który jest efektem integracji dwóch najnowszych produktów TelWinSCADA 6 i TelNOTE 3. System TelWin IDS wypełnia lukę, jaka występuje przy zastosowaniu typowego systemu SCADA na stanowiskach dyspozytorskich przy zarządzaniu obiektami i procesami przemysłowymi.

Czytaj więcej...

10 lat firmy TEL-STER Sp. z o.o.

Miło nam Państwa poinformować, iż 6 października 2013r. firma TEL-STER obchodziła jubileusz 10-lecia działalności! 

Dziękujemy wszystkim Kontrahentom, Integratorom, Firmom Współpracującym za korzystanie z naszych produktów oraz okazane zaufanie i życzliwość. Przez ten czas zdobyliśmy również wspaniałe grono wykwalifikowanych pracowników, którym dziękujemy za rzetelną, wykonywaną z pasją pracę.

automaticon logoKolejne targi AUTOMATICON 2013 już za nami. Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za ogromne zainteresowanie ofertą firmy TEL-STER Sp. z o.o. Liczne uwagi i spostrzeżenia pozwolą nam poszerzać i doskonalić naszą ofertę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Czytaj więcej...

Witamy na naszej stronie www.tel-ster.pl w całkiem nowej odsłonie i zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy TEL-STER sp. z o.o.