Strona używa plików cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 

TEL STER puchar

15 września 2018 pracownicy naszej firmy spotkali się na zabawie integracyjnej.

Wręczone zostały puchary w rywalizacji firmowej dla najlepszych biegaczy, chodziarzy i rowerzystów. 


Przez cały sezon wiosenno-letni razem przejechaliśmy na rowerach 22.920 km, przeszliśmy 3.195 km i przebiegliśmy 1.238 km!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom świetnej zabawy i zrzuconych kilogramów!

 

 

W ramach obchodów jubileuszu 15-lecia Firmy TEL-STER spotkaliśmy się w Forcie Va Poznań - Piątkowo na zabawie intergacyjnej, której główna atrakcja - paintball laserowy - dostarczył uczestnikom mnóstwo zabawy i adrenaliny.

Równie ważnym elementem spotkania było rozdanie nagród w rywalizacji firmowej TEL-STER w następujących konkurencjach sportowych: chodzenie, bieganie i jazda na rowerze. Najlepszy rowerzysta Grzegorz osiągnął w okresie 5 miesięcy wynik - 7.770 km, najlepszy chodziarz Sebastian - 853 km, a najlepszy biegacz Miłosz - 320 km. Prezes firmy Artur Sobkowiak wręczył zwycięzcom pamiątkowe puchary. Ciekawostką był fakt osiągnięcia dwóch równorzędnych miejsc III w bieganiu, choć koledzy wcale razem nie biegali :).

Jeszcze raz gratulujemy uczestnikom sportowego ducha rywalizacji!

 

15-lecie firmy TEL-STER Sp. z o.o. 15-lecie firmy TEL-STER Sp. z o.o. 15-lecie firmy TEL-STER Sp. z o.o.
15-lecie firmy TEL-STER Sp. z o.o. 15-lecie firmy TEL-STER Sp. z o.o.
15-lecie firmy TEL-STER Sp. z o.o. 15-lecie firmy TEL-STER Sp. z o.o.
15-lecie firmy TEL-STER Sp. z o.o. 15-lecie firmy TEL-STER Sp. z o.o.